Zdravotní masér/ka - brigáda (možnost dohody směn)
  • Luhačovice
, Luhačovice, Lázeňské náměstí 436
Lázně Luhačovice a.s.
22. 5. 2024

Jste flexibilní a hledáte krátkodobou nebo dlouhodobou brigádu? Máte zkušenosti jako zdravotní masér/ka?

Pracoviště: hotel Morava**

nástup možný ihned

Požadujeme:

  • akreditovaný zdravotnický kurz od Ministerstva zdravotnictví nebo vzdělání v oboru Zdravotní masér/ka

  • profesionální přístup, komunikativnost, korektní a vstřícné vystupování

  • kurz lymfatických masáží výhodou

Náplň práce:

  • léčebná rehabilitace dle metodických pokynů

  • balneoterapeutické úkony, aplikace tepla, elektroléčba, zábaly

 Nabízíme:

  • zázemí a stabilitu silné společnosti

  • záskok za PN a OČR

  • práce v ranních směnách, případně dvousměnný provoz (směny podle domluvy)
  • příplatky za odpolední směny, víkendy podle Kolektivní smlouvy

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 301
327