Práce Pracovník ostrahy

Zobrazujeme nabídky práce 1-20 (197 nabídek práce). Práce Pracovník ostrahy
  • M&M Object Security s.r.o.
  • Praha
  • 112 Kč - 113 Kč
  • 28. 2. 2024
  • Praha
  • 29. 2. 2024
  • IF FACILITY a.s.
  • Mošnov
  • 21. 3. 2024
  • ADESTRA security, spol. s r.o.
  • 24. 11. 2023
  • , Praha, Kořenského 1038/11
  • 12. 7. 2023
  • Ostrava
  • 120 Kč - 130 Kč
  • 22. 4. 2023
  • Praha
  • 120 Kč - 150 Kč
  • ČESKÁ OCHRANNÁ SLUŽBA, a.s.
  • Kopřivnice
  • 14. 3. 2024

Další nabídky práce: Pracovník ostrahy

Podívejte se na další nabídky práce - Práce Pracovník ostrahy

Často kladené otázky

👉 Kolik pracovních míst (Pracovník ostrahy) najdete na Jobimi.com?

Aktuálně můžete vybírat z 197 nabídek práce.

👉 V jakých městech je profese "Pracovník ostrahy" nejvíce oblíbená?

Profese "Pracovník ostrahy" je nejvíce oblíbená ve městech: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, České Budějovice, Ústí nad Labem.

Práce: Pracovník ostrahy

Pracovník ostrahy je profese, která může být velmi náročná. Jeho hlavním úkolem je chránit majetek a osoby, které jsou v ohrožení. Práce pracovníka ostrahy je důležitá pro zajištění bezpečí a pořádku.

Vyžadované dovednosti

Pracovníci ostrahy musí být schopni vyřešit situace rychle, přesně a efektivně. Musí být schopni analyzovat situace a vyhodnocovat rizika. Pracovníci ostrahy by měli být schopni vyjednávat s lidmi v konfliktních situacích a musí mít dobrou fyzickou kondici.

Pracovní náplň

Pracovníci ostrahy jsou zodpovědní za ochranu majetku a lidí ve svém okolí. Pracují v různých prostředích, včetně obchodních center, veřejných budov, parků a dalších. Pracovníci ostrahy mají za úkol zabránit neoprávněnému vstupu do objektu, odhalovat nelegální činnosti a odstraňovat hrozby.

Vzdělání

Pracovníci ostrahy obvykle nepotřebují žádné speciální vzdělání, ale mohou potřebovat certifikát pro bezpečnostní práci. Pracovníci ostrahy musí být schopni pracovat samostatně a podniknout správná opatření v krizových situacích.

Plat

Plat pracovníka ostrahy se může lišit podle zaměstnavatele a zkušeností. Průměrný plat pracovníka ostrahy je od 15 do 20 dolarů za hodinu.

Závěr

Pracovník ostrahy je důležitá profese. Jeho hlavním úkolem je chránit majetek a osoby, které jsou v ohrožení. Pracovníci ostrahy musí mít dovednosti vyřešit situace rychle, přesně a efektivně a musí být schopni podniknout správná opatření v krizových situacích. Průměrný plat pracovníka ostrahy je od 15 do 20 dolarů za hodinu.

1 865
271