Administrativní pracovnice/pracovník logistiky
  • Hořice
, Hořice, Klicperova 1391
SPEDITRANS CZ, a.s.
20. 6. 2024

Česká dopravní a logistická společnost přijme do svého týmu kolegyni/kolegu na zajištění administrativy a chodu kanceláře na oddělení logistiky.

POPIS POZICE

  • vedení příslušné dokumentace a evidence
  • zpracování objednávek skladování
  • příprava dokumentů
  • komunikace s dodavateli
  • komunikace se skladníky naší společnosti

POŽADUJEME

  • práci s MS Office - pokročilejší uživatelská znalost
  • zodpovědnost za svěřené úkoly
  • spolehlivost
  • dobré komunikační schopnosti

NABÍZÍME

  • nástupní mzdu 25.000,- Kč, po zkušební době navýšení mzdy
  • zázemí stabilní společnosti
  • volné víkendy
  • služební telefon i k soukromému užívání (bez limitu)
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • jazykové kurzy hrazené zaměstnavatelem
  • práci v příjemném prostředí
  • společné akce, teambuildingy
  • nástup září - říjen 2024

Životopis, případně další doplňující informace o Vás, prosím zašlete na e-mail.

Těšíme se na Vás v našem týmu!

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 394
340