Analytik informačních a komunikačních systémů
  • Praha 1
, Praha 1, Kozí 748/4
Český báňský úřad
7. 6. 2024
36 000 Kč - 52 000 Kč
Informace o pracovní pozici

Náplň práce:

provoz a rozvoj informačních a komunikačních

technologií a informačních systémů v rámci úřadu;

spolupráce s dodavatelskými organizacemi a

jejich koordinace;

zajištění souladu s legislativou a specifiky

informačního prostředí státní správy;

koordinace rozvoje informačních systémů a jejich

vzájemná integrace;

iniciování a realizace inovací v oblasti IT a IS

pro zvýšení efektivity a kvality služeb;

vypracování a udržování dokumentace spojené s

informačními technologiemi a systémy;

zajišťování podkladů pro plánování a řízení

rozpočtu pro rozvoj a údržbu informačních a komunikačních technologií a

informačních systémů.

Požadujeme:

  • minimálně

    střední vzdělání s maturitní zkouškou, vysokoškolské vzdělání

    výhodou, ne však podmínkou;

znalost operačních systémů Windows v síťovém

prostředí;

znalost hardwaru a technické dovednosti;

orientace v legislativě v oblasti správy

veřejných informačních systémů;

dobré analytické a komunikativní schopnosti;

schopnost týmové spolupráce;

  • samostatnost,

    systematičnost a schopnost řešit problémy;

  • pečlivost

    a spolehlivost;

  • ochotu

    dále se vzdělávat a učit se novým věcem;

  • trestní

    bezúhonnost;

  • dosažení

    věku 18 let;

  • plnou

    svéprávnost;

  • potřebnou zdravotní způsobilost.

 Nabízíme:

tarifní plat ve 12. platové třídě + osobní ohodnocení

až 50 % nejvyššího platového tarifu + mimořádné finanční odměny; motivační

finanční ohodnocení v závislosti na odvedené práci;

získání praktických zkušeností, profesní růst a rozvoj

odborných znalostí;

30 dnů volna;

stravenkový paušál, příspěvek na penzijní

připojištění nebo příspěvek na životní připojištění, odměny k životním a

pracovním výročím.

Termín

nástupu:
1. červenec 2024 nebo dle dohody

Životopis

s uvedením zkušeností souvisejících s náplní práce
zašlete v případě

zájmu na  emailovou adresu michaela.hluchnikova@cbu.gov.cz

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 301
327