Brigáda léto - Ostraha prodejny až 170Kč/hod! Zálohy, bonusy, prémie! PRAHA
  • Praha
, Praha, Kořenského 1038/11
ADESTRA security, spol. s r.o.
18. 5. 2024
Informace o pracovní pozici

Hledáme brigádníky na léto nebo klidně s nástupem ihned.

Jedná se o ostrahu prodejen po celé Praze (dle vašeho bydliště)!

Vše vás naučíme.

Nabízíme: zálohy, firemní oblečení, odměny za dobře vykonanou práci, směny dle dohody!

Vhodné i pro absolventy SŠ, VŠ, nebo pro fyzicky zdatné důchodce jako přivýdělek!

Náplň práce:

  • hlídáme obchody s oblečením a potravinami
  • pochůzková kontrolní činnost na prodejně či kamerový systém
  • ostraha pokladní zóny
  • čipování
  • 8-12ti hodinové směny

Případně další otázky rádi zodpovíme :-)

Co od Vás očekáváme:

  • minimální věk od 18 let
  • čistý výpis rejstříku trestů (akceptujeme alimenty a ztrátu řidičského oprávnění)
  • zodpovědnost, fyzickou zdatnost
  • Co Vám můžeme nabídnout:
  • DPP - dohoda o provedení práce
  • Možno i HPP - hlavní pracovní poměr
  • Firemní oblečení
  • Směny se dají plánovat spolu s manažerem jak se Vám to hodí
  • Směny jsou 8-12ti hodinové
  • Sazba na hodinu 130 až 170 Kč/ hod.
  • Bonusy a prémie, stravenkový paušál
  • Možnost týdenních záloh :-)
  • Profesní kvalifikaci za bezkonkurenční cenu
  • Možnost ubytování
  • Vhodné i pro absolventy SŠ, VŠ, nebo pro fyzicky zdatné důchodce jako přivýdělek!

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 179
300