Asistent/ka prodeje v papírnictví McPen-OC Westfield Chodov
  • Praha
, Praha, Roztylská 2321/19
VersaCo s.r.o.
10. 5. 2024

Nově k sobě hledáme asistenta/ku prodeje do papírnictví McPen. Umíš si představit, že by tě práce s lidmi i papírenskými produkty bavila? Myslíš, že by tě i nadchla? Tak to jsi na správné adrese. Ve svém oboru jsme třída a nadšení nám rozhodně nechybí. Nenech tuto příležitost dlouho ležet, čeká tě rozmanitá práce na dlouhý/ krátký týden a nastoupit můžeš ihned. S námi se nudit rozhodně nebudeš, to si piš!

Jaká bude tvoje pracovní náplň?

    • obsluha zákazníků

    • odborné poradenství a prodej

    • doplňování zboží

    • práce s pokladnou

    • starost o chod prodejny

Co od tebe požadujeme?

    • komunikativnost

    • schopnost navázat kontakt se zákazníkem

    • praxi na obdobné pozici

    • základní znalost práce na pc

    • spolehlivost

    • zodpovědnost

    • chuť pracovat a učit se novým věcem

Co ti na oplátku nabízíme?

    • nástupní mzdu ve výši 27.700-28.700 Kč

    • stravenky ve výši 150 Kč za odpracovanou směnu

    • příspěvek 500 Kč na penzijní či životní pojištění

    • zaměstnanecké slevy na nákup, příspěvek na školní pomůcky a dětské tábory

    • stabilní zaměstnání v rychle se rozvíjející společnosti

    • příplatky za práci o víkendech a o svátcích

Zaujala tě naše nabídka práce? Tak ani minutu neváhej a zašli nám svůj životopis na e-mail kariera@versaco.cz. Možná tě už brzy přivítáme mezi sebou v McPen.

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 004
258