Barman/ka
  • Luhačovice
Barman/ka
, Luhačovice, Lázeňské náměstí 436
Lázně Luhačovice a.s.
6. 3. 2024

Hledáte práci, která vás bude bavit? Chcete mít to nejlepší zázemí? Chcete se dál vzdělávat a profesně růst? Baví vás práce s lidmi a rádi komunikujete? Preferujete práci v noci? Pojďte k nám!

Požadujeme:

  • flexibilitu a ochotu pracovat občas i v nočním provozu vč. víkendů a svátků (pá + so cca 2x do měsíce)

  • vyučení v oboru nebo zkušenost v gastronomii (šikovné zaučíme)

  • vhodný je barmanský kurz nebo praxe v oblasti míchání nápojů (šikovné zaučíme)

  • uživatelská znalost PC

  • samostatnost a zodpovědnost

Pracovní náplň:

  • práce za barem

  • zadávání objednávek do pokladního systému a inkaso plateb; vyúčtování tržeb

  • péče o vybavení baru, nádobí a sklo

  • spolupodílení se na tvorbě nabídky nápojů vč. míchaných

  • podílení se na zajištění obsluhy v nočním klubu (pátek a sobota)

Nabízíme:

  • zázemí a stabilitu silné společnosti

  • práci na hlavní pracovní poměr v příjemném lázeňském prostředí

  • pracovní doba 37,5 hod/týden, krátký x dlouhý týden

  • týden dovolené navíc (25 dnů)

  • zaměstnanecké stravování (snídaně 7 Kč, oběd 35 Kč, večeře 21 Kč)

  • možnost zaměstnaneckého ubytování

  • pracovní oděv (po zapracování)

  • možnost profesního růstu

  • zvýhodněné výměnné rekreace

  • cafeteria (Edenred)

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • slevy u obchodních partnerů

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 937
259