BRIGÁDNÍK/ICE DO SKLADU LETECKÝCH ZÁSILEK
  • Mošnov
, Mošnov, Mošnov 401
EGT Express CZ s.r.o.
23. 3. 2024

Ryze česká dopravní a logistická společnost EGT Express CZ hledá brigádníky, kteří se budu podílet na přijímání a odesílání leteckých zásilek do celého světa!

BRIGÁDNÍK/ICE DO SKLADU LEKETCKÝCH ZÁSILEK

Náplň práce:

  • vykládka a nakládka vozidel a letadel, identifikace a příjem zboží, vychystávání, balení a značení zboží, ruční manipulace se zbožím, práce se čtečkou čárových kódů a s firemními dokumenty, obsluha a údržba manipulační techniky

Požadujeme:

  • samostatnost, odpovědnost, pečlivost, schopnost práce v týmu
  • fyzickou zdatnost
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • spolupráci na DPP
  • flexibilní pracovní dobu
  • odpovídající odměnu dle šikovnosti a výkonu

Mezinárodní Letiště Leoše Janáčka, Mošnov 401, 742 51

Pokud vás možnost brigády zaujala, ozvěte se nám, rádi vás poznáme. Přiložený životopis pak zjednoduší naši komunikaci.

Budeme se těšit.

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 937
259