ČÍŠNÍK - SERVÍRKA / VRCHNÍ - vyšší příplatky, provize z prodeje
  • Karlovy Vary
, Karlovy Vary, U Imperiálu 7/31
Imperial Karlovy Vary a.s.
30. 5. 2024
21 300 Kč - 40 000 Kč

Imperial Karlovy Vary provozující 5* hotel Imperial a 4* Spa Resort Sanssouci nabízí práci v pohodovém prostředí lázní:

  • ČÍŠNÍK - SERVÍRKA
  • VRCHNÍ ČÍŠNÍK - SERVÍRKA

  • hotelová restaurace - rautový systém
  •  plný úvazek, turnusové směny

Nabízíme:

  • vyšší příplatky za práci v sobotu a neděli, provize z prodeje
  • celodenní strava zdarma připravovaná našimi špičkovými kuchaři
  • zaměstnanecké benefity (např. výměnné pobyty s jinými lázněmi, Sick Days, Multisport karta, vstup do našeho bazénového centra zdarma, O2 Family zvýhodněné mobilní volání a telefony pro celou rodinu, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)
  • férové jednání, přátelský kolektiv a prostředí jak z dovolené

Pracovní náplň:

  • příprava a aranžování místností a tabulí
  • servírování a vydávání pokrmů a nápojů, debaras
  • účast na přípravě a obsluze slavnostních akcí

Požadujeme:

  • vyučení v oboru a praxe výhodou; zaučíme; pro pozici Vrchní praxe v obdobném provozu podmínkou
  • cizí jazyky výhodou - AJ, NJ či RJ; základní znalost ČJ podmínkou (oborová komunikace s hosty)
  • příjemný vzhled a proklientské vystupování, spolehlivost

Kontakt: FB manager, tel: 353 207 002 (v pracovní dny 9:00 - 15:00), HR@imperial-group.cz

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 379
346