Content Writer v oblasti fanancí
  • Praha
Praha, Praha, U Ježíška
Najdemjob s.r.o.
6. 6. 2024
Informace o pracovní pozici

 Content Writer v oblasti financí

Lokalita: Praha

 Typ úvazku: Plný úvazek nebo částečný úvazek

Plat: od 35 000 Kč

 Hledáme talentovaného a motivovaného Content Writera pro oblast financí, který se připojí k našemu týmu v Praze. Tato pozice je ideální pro někoho, kdo má vášeň pro psaní a zájem o finanční sektor.

Náplň práce:

Vytváření kvalitního a poutavého obsahu zaměřeného na finance.

Spolupráce s týmem na tvorbě a realizaci obsahové strategie.

Výzkum a analýza finančních témat pro zajištění aktuálnosti a přesnosti informací.

Optimalizace obsahu pro online prostředí a SEO.

Požadavky:

Výborná znalost českého jazyka a schopnost psát poutavé a srozumitelné texty.

Zkušenosti s psaním obsahu, ideálně v oblasti financí.

Schopnost pracovat jak samostatně, tak v týmu.

Kreativní myšlení a důraz na detail.

Nabízíme:

Práci na plný nebo částečný úvazek.

Konkurenční plat ve výši 35 000 Kč.

Příležitost pracovat v dynamickém a podporujícím týmu.

Možnost profesního růstu a rozvoje.

Pokud máte zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis a ukázky své práce na cv@najdemjob.cz. Těšíme se na vaše odpovědi!

  • Práce Praha
  • Technical writer Praha
  • Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 344
    339