Dispečer úklidu (pro OZP) - Moravskoslezský kraj
  • Ostrava
Ostrava
OPTIMIA facility s.r.o.
16. 3. 2024

Nabídka práce na volnou pozici pro společnost OPTIMIA facility s.r.o.

Hledáme pracovníka (vhodné pro OZP s invalidním důchodem) v Moravskoslezském kraji.

- úvazek 40 hodin týdně

- plat 25000 Kč za měsíc + osobní ohodnocení 10000 Kč

- pracovní doba dle potřeb v rozmezí od 6 - 20 hodin

- nástup ihned

- smlouva na HPP

Pracovní náplň:

- komunikace s uchazeči o zaměstnání

- práce s interním systémem

- kontrola a evidence školení pracovníků (PO a BOZP, používaní chemie a čistících prostředků, vybavení a strojů)

- evidence a kontrola odpracovaných hodin

- zpracování podkladů pro provozního manažera

- kontrola kvality prováděných prací na přidělených zakázkách

Nabízíme stabilního zaměstnavatele, férovou firemní kulturu a vstřícné jednání.

Požadujeme spolehlivost, dochvilnost, smysl pro pořádek, životopis a řidičský průkaz sk. B - AKTIVNÍ ŘIDIČ.

PRVNÍ KONTAKT TELEFONEM : 733 151 666, nebo EMAILEM: nabor@optimia.cz

NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ !!

  • Práce Ostrava
  • Dispečer Ostrava
  • Ostrava - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259