Hledáme posilu do našeho týmu na pozici OPERÁTOR PCO/ DISPEČER.
  • Ostrava
Ostrava
ČESKÁ OCHRANNÁ SLUŽBA, a.s.
4. 1. 2024

Přidejte se k nám a staňte se součástí našeho týmu v ČESKÉ OCHRANNÉ SLUŽBĚ, a.s.!

Pokud hledáte smysluplnou a stabilní práci ve společnosti, která klade důraz na ochranu osob a majetku, jste na správném místě.

Proč pracovat u nás?

Stabilní zaměstnání: Nabízíme vám hlavní pracovní poměr, kde budete mít jistotu a bezpečí.

Příjemné pracovní prostředí: Přidejte se k našemu přátelskému a podporujícímu týmu. Navíc jsme nedávno provedli rekonstrukci dispečinku, takže se můžete těšit na novou pracovní místnost, která je klimatizována, přehledná a vybavena nejnovějšími přístroji.

Podpora a rozvoj: Poskytneme vám veškeré potřebné zaškolení, abyste mohli excelovat ve své nové roli.

Dobré platové ohodnocení: Odměňujeme naše zaměstnance spravedlivě a s možností příplatků ve formě prémií.

Místo práce v Ostravě: Nabízíme pracovní místo v lokaci s dobrou dostupností, která umožňuje snadný přístup z různých částí města i okolí.

Co od vás očekáváme?

Čistý trestní rejstřík: Bezúhonnost je pro nás klíčová.

Znalost monitorovacího softwaru Jablonet: Výhodou, ale ne podmínkou – vše vás naučíme!

Uživatelské znalosti práce na PC: Jste obeznámeni s MS Office a Excel? To je přesně to, co potřebujeme.

Komunikativní a organizační schopnosti: Hledáme někoho s dobrou schopností komunikace a organizace.

Vstřícnost a týmový duch: Jste přátelský, pečlivý a spolehlivý? Pak hledáme právě vás!

Náplň práce:

Střežení a dohled: Buďte očima naší společnosti při monitorování objektů.

Komunikace a administrativa: Budete klíčovým spojením mezi námi a našimi zákazníky.

Pokud se cítíte být správným kandidátem pro tuto pozici, neváhejte nám zaslat svůj životopis na e-mail: gregor@coska.cz nebo nás kontaktujte telefonicky na 737 270 184.

Nezmeškejte tuto skvělou příležitost stát se důležitou součástí našeho týmu!

  • Práce Ostrava
  • Dispečer Ostrava
  • Vedoucí týmu Ostrava
  • Specialista vývojového týmu Ostrava
  • Manažer prodejního týmu Ostrava
  • Operátor Ostrava
  • DTP operátor Ostrava
  • Operátor výroby Ostrava
  • Telefonní operátor Ostrava
  • Operátor ve výrobě Ostrava
  • Helpdesk operátor Ostrava
  • Ostrava - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259