Dispečer úklidu (vhodné i pro OZP) - Brno
  • Brno
Brno
OPTIMIA facility s.r.o.
12. 4. 2024

Nabídka práce na volnou pozici pro společnost OPTIMIA facility s.r.o.

Hledáme pracovníka (vhodné i pro OZP s invalidním důchodem) v obci Brno.

- úvazek 40 hodin týdně

- plat 30 000 - 35 000 Kč za měsíc

- pracovní doba dle potřeb

- nástup ihned

- smlouva na HPP

Co vás čeká:

- komunikace s uchazeči o zaměstnání

- práce s interním systémem

- kontrola a evidence školení pracovníků (PO a BOZP, používaní chemie a čistících prostředků, vybavení a strojů)

- evidence a kontrola odpracovaných hodin

- zpracování podkladů pro provozního manažera

- kontrola kvality prováděných prací na přidělených zakázkách

- každodenní ježdění po jihomoravském kraji

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

- praxe na pozici dispečera výhodou, není podmínkou

- organizační dovednosti a zkušenosti při jednání s uchazeči

- zpracovávání podkladů k docházkám zaměstnanců v interním systému

- znalost personálních postupů a zkušenosti při náboru nových pracovníků

- zkušenost s úklidy drah SŽDC velkou výhodou

- spolehlivost, samostatnost, loajalita

- řidičský průkaz sk.B

Co vám můžeme nabídnout:

- zajímavou práci v prostředí stabilní české společnosti

- možnost plánování pracovní doby

- podporu vzdělávání, školení a kurzů

- osobní ohodnocení dle pracovního výkonu

- práci na hlavní pracovní poměr

- 25 dní dovolené

- auto i k osobním účelům

- perspektivu dlouhodobého a stálého zaměstnání

Těšíme se na Váš životopis.

PRVNÍ KONTAKT TELEFONEM : 733 151 666, nebo EMAILEM: nabor@optimia.cz

NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ !!

  • Práce Brno
  • Dispečer Brno
  • Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 915
    260