Pomocný pracovník/pracovnice v kuchyni (vhodné pro OZP) - Brno
  • Brno
Brno, Brno, Poříčí
OPTIMIA facility s.r.o.
1. 3. 2024

Nabídka práce na volnou pozici pro společnost OPTIMIA facility s.r.o.

Hledáme pracovníka (vhodné pro OZP s invalidním důchodem) v obci Brno.

- úvazek 40 hodin týdně

- mzda 140 Kč za hodinu

- pracovní doba: ranní

- nástup ihned

- smlouva na HPP

Pracovní náplň:

- pomocné práce v kuchyni (mytí nádobí, pomoc při chystání jídel, úklidové práce)

Nabízíme stabilního zaměstnavatele, férovou firemní kulturu a vstřícné jednání.

Požadujeme spolehlivost, dochvilnost, smysl pro pořádek.

PRVNÍ KONTAKT TELEFONEM : 733 151 666, nebo EMAILEM: nabor@optimia.cz

NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ !!

  • Práce Brno
  • Pomocná síla do kuchyně Brno
  • Pomocný pracovník Brno
  • Pomocný kuchař Brno
  • Klientský pracovník Brno
  • Marketingový pracovník Brno
  • Administrativní pracovník Kobeřice u Brna
  • Administrativní pracovník Ochoz u Brna
  • Administrativní pracovník Klobouky u Brna
  • Administrativní pracovník Újezd u Brna
  • Administrativní pracovník Hrušovany u Brna
  • Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 902
    254