Doplňovač/ka zboží - určeno pro OZP/OZZ - Znojmo
  • Znojmo
, Znojmo, Suchohrdelská 2799/26
bauMax/BM Česko s.r.o.
3. 5. 2024
Informace o pracovní pozici

bauMax - špička mezi hobby markety

- vše pro byt, dům a zahradu.

Jsme mezinárodní společnost, ve

které si vážíme nasazení našich zaměstnanců a dáváme jim možnost se

rozvíjet.

Neváhejte a přidejte se k nám!

Nyní hledáme nového člena našeho

týmu - Doplňovač/ka (pozice je určena pro osoby zdravotně znevýhodněné/ postižené)

Pracovní náplň:

  • doplňování regálů
  • starost o kvalitní prezentaci zboží
  • kontrola zboží
  • pomoc při inventurách, přestavbách, roznášení letáků

Požadujeme:

  • alespoň základní vzdělání
  • samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • zájem o dlouhodobou spolupráci
  • výpis z rejstříku trestů

Nabízíme:

  • nadstandardní mzdové ohodnocení
  • HPP (možnost práce na zkrácený úvazek) s možností prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou
  • možnost seberealizace a kariérního růstu
  • sociální program a stravenkový paušál
  • docházková prémie
  • slušné jednání a vstřícné chování
  • zázemí stabilní a mezinárodní firmy
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • zaučení je u nás samozřejmostí!

Nástup možný IHNED, nebo dohodou.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš životopis spolu s telefonním kontaktem. Těšíme se na Vás!

V případě, že na Váš životopis nebudeme reagovat do 14 dnů, byl

pravděpodobně upřednostněn jiný kandidát na danou pozici. Děkujeme za

pochopení.

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 379
346