Elektroúdržbář Praha - náborový příspěvek 12 000 Kč
  • Praha - Hostivař
OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.
5. 9. 2024
Informace o pracovní pozici

Náplň práce:

  • Zajištění plynulého provozu výrobních linek a výrobních technologií
  • Kompletní údržba ostatních výrobních technologií
  • Údržby dle stanoveného plánu preventivních oprav
  • Samostatné provádění oprav a údržby strojů a zařízení s elektrickým nebo PLC řízení
  • Vyhledávání závad, jejich diagnostika a oprava

Jednosměnný nebo nepřetržitý provoz

Nabízíme:

  • Mzda: 141,- Kč/hod – 161,- Kč/hod (dle zkušeností)
  • Měsíční bonus (až 27% základní mzdy)
  • Stravenky v hodnotě až 250 Kč za odpracovanou směnu
  • Firemní jídelna – na výběr až z 5 jídel každý den
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • 25 dní dovolené
  • Karta Multisport
  • Benefitní karta Edenred – 600Kč/měsíc
  • Řádné zaškolení
  • Dobrá dostupnost MHD, ale je k dispozici i firemní parkoviště

Požadavky:

  • SOU/SŠ elektrotechnického směru, obor automatizace výhodou
  • Osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice (dle §6 NV 194/2022 – osoba znalá pro samostatnou činnost)
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Dobrý zdravotní stav, čistý trestní rejstřík
  • Manuální zručnost
  • Zodpovědnost, pečlivost a aktivní přístup k práci

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 498
332