FINANČNÍ ÚČETNÍ (M/Ž)
  • Liberec
, Liberec, Čechova 7/7
PROTECTON HOLDING, a.s.
17. 4. 2024

Jsme stabilní společnost zabývající se poskytováním komplexních služeb v oblasti ostrahy a ochrany majetku. Naši klienti jsou nejen v České republice, ale i na Slovensku a v Německu. Na trhu působíme od roku 1991 aktuálně zabezpečujeme více než 300 objektů.

Lokalita: Liberec

Mzda: od 35 000 Kč/měs. dle pracovních zkušeností (Junior/Senior)

Do našeho týmu hledáme nového kolegu/novou kolegyni na finanční oddělení.

Náplň práce:

•vedení příslušných evidencí a záznamů v souladu se zákonnými požadavky a interními směrnicemi společnosti, zejména z oblasti zpracování bankovních a hotovostních operací, faktur přijatých a vydaných, majetkové evidence, DPH atd.

•zpracování měsíčních a ročních účetních uzávěrek

•spolupráce při inventarizaci majetku a závazků

•zpracování přehledů a reportů pro management společnosti

•plní ad hoc úkoly dle zadání managementu společnosti

Požadujeme:

•Min. SŠ vzdělání s maturitou

•Odborná praxe a znalosti v oblasti finančního účetnictví výhodou

•Uživatelská znalost práce na PC

•Samostatnost, aktivní a profesionální přístup

•Zodpovědnost, smysl pro detail, pečlivost

•Morální a občanská bezúhonnost

•Znalost systému Karát výhodou

Nabízíme:

•Práce ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí

•Pravidelně vyplácená měsíční mzda

•Notebook, služební telefon

•Po zapracování možnost flexibilní pracovní doby, po domluvě občasný home office

•Firemní akce, posezení s kolegy

•Práci na HPP, vhodné i pro OZP

•Pracoviště: Čechova 7, Liberec

Zaujala Vás tato pozice? Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle: 606 618 006, 773 766 674 nebo e-mailu: nabor@protecton.cz

Jsme tu pro Vás Po-Pá v čase 7:00-16:00 hod. Sdělíme Vám podrobné informace o nabízené pozici, případně nabídneme jiné pracovní místo.

Nemůžete se nám dovolat? Zanechte zprávu, ozveme se Vám hned, jak to bude možné.

Skupina PROTECTON

Partyzánská 1/7, Holešovice, Praha 7, 170 00 Praha

E-mail: nabor@protecton.cz

Více informací o společnosti najdete na našem webu.

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 915
260