Provozní elektrikář
  • Stráž pod Ralskem
Vězeňská služba České republiky
23. 2. 2024
Informace o pracovní pozici

Věznice Stráž pod Ralskem

Volné pracovní místo – Provozní elektrikář (pracovní poměr na dobu určitou za dlouhodobě nemocného zaměstnance)

Požadujeme

minimálně střední vzdělání s výučním listem

bezúhonnost (výpis z rejstříku trestů)

protokol o zkoušce z odborné způsobilosti k výkonu činností v elektrotechnice podle Nařízení vlády č. 194/2022 Sb. Elektrotechnik/E2AMO (do 7/2022 platí OSVĚDČENÍ o odborné způsobilosti v elektrotechnice z vyhlášky č. 50/1978 Sb. §6 do 1 000 V)

Pracovní náplň

opravy elektrických instalací programově řízených výrobních strojů a zařízení, vstřikovacích lisů, obráběcích a svářecích strojů, vstřelovacích strojů, obráběcích center

práce s odsouzenými – organizace, kontrola, hodnocení v oboru elektro, dohled na pracovní činnosti odsouzených zařazených na vnitřní pracoviště dílny

vyřizování požadavků na pořizování, opravy a údržbu stavebně udržovacího materiálu

zabezpečování potřebného materiálu a technický dozor na prováděné práce v oboru elektro

Nabízíme

zařazení do 7. platové třídy

nástupní plat v rozmezí od 24 680 Kč do 33 260 Kč v závislosti na délce započitatelné praxe

možnost přiznání osobního příplatku a poskytnutí odměn

240 hodin (30 dnů) dovolené v kalendářním roce + 5 dnů indispozičního volna

ubytovnu pro zaměstnance v místě pracoviště

příspěvek na spoření ve stáří, na závodní stravování, na rekreace, tištěné knihy, kulturu a sport

bezplatné využití posilovny a sauny

bezplatné parkování v objektu zaměstnavatele

zvýhodněný zaměstnanecký tarif u mobilního operátora

zvýhodněné nákupy v rámci VIP programu Datart

V případě zájmu zašlete na personální oddělení věznice profesní životopis a souhlas se zpracováním osobních údajů.

  • Práce Stráž pod Ralskem
  • Elektrikář Stráž pod Ralskem
  • Stráž pod Ralskem - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259