Grafik
  • Třebíč
Grafik
Třebíč
NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
24. 4. 2023

Ovládáte Adobe Creative Suite (Photoshop, Illustrator, InDesign aj.) a hledáte práci, kde se budete moci seberealizovat a dále rozvíjet? Uvítáme praxi z reklamní agentury či/a znalost předtiskové přípravy pro ofsetový tisk. Vhodné i pro absolventy!

CO BUDETE DĚLAT?

    • Vytvářet grafické návrhy různých typů reklam

    • Mít na starost grafické zpracování reklamy

    • Spolupracovat s týmem při tvorbě propagačních materiálů

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

    • Zázemí menší společnosti

    • Neformální atmosféra

    • Plat dle zkušeností

    • Individuální přístup k zaměstnancům

    • Zaškolení a vedení od zkušených kolegů

    • Místo výkonu práce: region Třebíč

      ​​​​​​​V případě zájmu prosím pošlete s životopisem portfolio či ukázky grafických prací.

  • Práce Třebíč
  • Grafik Třebíč
  • Třebíč - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259