Grafik (poloviční úvazek)
  • Třebíč
Třebíč
NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
6. 2. 2024

Baví vás grafika a ovládáte Adobe Photoshop / Illustrator? Pro stabilní firmu na Třebíčsku hledáme grafika pro online marketing na zkrácený úvazek (ca. 80 hod./měs.) Znalost Adobe Xd a Figma výhodou. Možnost seberealizace vašich nápadů a využívání AI. Vhodné i pro absolventy!

CO BUDETE DĚLAT?

    • Vytvářet grafické návrhy různých typů

    • Kreativně tvořit a myslet

    • Mít na starost grafické zpracování (reklamy, leták, newslettery apod.)

    • Plnit zadané úkoly a splňovat termíny plnění

    • Hledat nové možnosti ( AI apod.)

    • Spolupracovat s týmem při tvorbě propagačních materiálů

    • Stále se vzdělávat v moderních trendech

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

    • Zázemí menší společnosti

    • Přátelská atmosféra na pracovišti

    • Zaškolení a vedení od zkušených kolegů

    • Plat dle zkušeností

    • Zkrácený úvazek na ca. 4hod./denně

    • 20 dní dovolené

    • Sick days

    • Individuální přístup k zaměstnancům

    • Profesní vzdělávání

    • Kulturní akce

    • Místo výkonu práce: region Třebíč

    • V případě zájmu prosím pošlete s životopisem portfolio či ukázky grafických prací.

  • Práce Třebíč
  • Grafik Třebíč
  • Třebíč - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259