HLAVNÍ ÚČETNÍ/HO - Chýně.
  • Praha - Západ
O.K. Trans Praha spol. s r.o.
24. 5. 2023
Informace o pracovní pozici

O nás:

  • O.K. TRANS PRAHA spol. s r.o. je holdingová společnost zabývající se komplexními logistickými službami pro domácí i zahraniční zákazníky
  • Jsme jedním z největších lídrů na trhu logistiky
  • Vznikli jsme v roce 1990 jako malá rodinná firma, a ačkoliv se neustále rozrůstáme, rodinnou atmosféru si zachováváme i nadále
  • Rosteme formou akvizic společností o 1-2/ročně
  • Za posledních 5 let jsme hlavně formou akvizic zdvojnásobili náš obrat na více než 2 mld. Kč

Nabízíme práci pro šikovného a spolehlivého kolegu na pozici HLAVNÍ ÚČETNÍ/HO - Chýně.

Náplň práce:

    • Vedení týmu účetních

    • Účtování a komplexní zpracování měsíční a roční uzávěrky

    • Účast na vedení účetnictví jednotlivých firem holdingu

    • Sestavování daňových přiznání k DPH, k dani z nemovitostí, k silniční dani, k dani z příjmů

    • Zajišťování a provádění roční inventarizace

    • Správa závazků a pohledávek

    • Sledování a zařazování dlouhodobého majetku

    • Zpracování statistik pro orgány státní správy

    • Styk s bankou, Finančním úřadem a dodavatelem informačního systému

    • Spolupráce s auditorem a daňovým poradcem

Co očekáváme:

    • SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického zaměření

    • Praxe min. 3 roky, praxe z dopravní společnosti výhodou

    • Zkušenosti s kompletním zpracováváním účetnictví včetně závěrkových operací

    • Znalost podvojného účetnictví včetně související legislativy

    • Zájem o dlouhodobou spolupráci

    • Zájem o sebevzdělávání-znalost Aj, Nj výhodou

    • Zkušenost s prací v MS Dynamics NAV výhodou

Co nabízíme:

    • Práce v příjemném kolektivu a prostředí

    • Zázemí stabilní společnosti působící na trhu více jak 30 let

    • Práce na plný úvazek

    • MultiSport kartu

    • Jazykové kurzy

    • Příspěvek na penzijní pojištění, bonusy

    • Slevové benefity třetích stran (divadelní představení, wellness pobyty, Datart)

    • Výhodné mobilní tarify od společnosti T – Mobile

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 937
259