Hlavní nákupčí technické/ tvrdé zahrady SK – Praha
  • Praha
, Praha, Türkova 1272/7
bauMax/BM Česko s.r.o.
16. 4. 2024

bauMax - špička mezi hobby markety - vše pro byt, dům a zahradu.

Jsme mezinárodní společnost, ve které si vážíme nasazení našich zaměstnanců a dáváme jim možnost se rozvíjet.

Neváhejte a přidejte se k nám!

Nyní hledáme nového člena našeho týmu - Hlavní nákupčí technické/ tvrdé zahrady SK

Náplň práce:

Řízení prodeje v rámci svěřené kategorie, zodpovědnost za výsledky oddělení

Sledování trendů na českém a okolním trhu

Zásobování a distribuce produktů do technické zahrady

Monitoring skladových stavů

Koordinace plánování nákupů

Spolupráce a komunikace s dodavateli, dopravci a zákazníky

Aktivní vyhledávání nových dodavatelů

Plánování a realizace reklamních témat, příprava letáků a marketingové aktivity

Vedení týmu

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání a víceleté zkušenosti na obdobné pozici

Výborné vyjednávací a komunikační dovednosti (jednání s výrobci a dodavateli)

Komunikativní znalost anglického / německého jazyka výhodou

Logické myšlení, prozákaznická orientace

Samostatnost

Znalost MS WORD a EXCEL

Nabízíme:

HPP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

Samostatnou a odpovědnou práci

Možnost seberealizace

Profesionální kolektiv

Zaměstnání ve stabilní společnosti s pozitivní perspektivou

Slušné jednání a zázemí mezinárodní firmy

Nadstandartní mzdu

Služební vůz

Benefity + stravenkový paušál

Nástup možný ihned nebo dohodou.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš životopis spolu s telefonním kontaktem. Těšíme se na Vás!

V případě, že na Váš životopis nebudeme reagovat do 14 dnů, byl pravděpodobně upřednostněn jiný kandidát na danou pozici. Děkujeme za pochopení.

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 915
260