Hledáme právě tebe! Operátoři ve výrobě/ Olomouc
  • Olomouc
Olomouc, Olomouc, Olomouc
MO agency s.r.o.
12. 4. 2024
160 Kč - 180 Kč

Budete se podílet na výrobě dílů pro výbavu prodejen, logistických center, letišť a jiných provozů.

Nejedná se o pásovou výrobu.

Náplň práce

- Obsluha automatických a poloautomatických strojů a zařízení (lisy, ohýbačky).

- Montáž finálních výrobků.

- Kontrola množství a kvality vyrobených dílů.

Požadavky na vzdělání a dovednosti

- Minimálně základní vzdělání.

- Dobrý zdravotní stav.

- Manuální zručnost.

- Dodržování pracovní morálky.

- Zodpovědnost a ochotu pracovat ve třísměnném provozu 7,5 h. s volnými víkendy.

Pracovní benefity

- Dotované stravování v závodní jídelně (6 jídel na výběr).

- 4 týdny dovolené + 1 týden placeného volna.

- Bonus za docházku - až 24 000 Kč ročně.

- Možnost nadpracovat si hodiny.

- Příplatek za odpolední směnu.

- Čisté pracovní prostředí a pracovní oblečení zdarma i na zimu - příspěvek na praní.

- Pramenitá voda na pracovišti zdarma.

- Možnost záloh

- Možnost zvýhodněného odkupu našich výrobků.

- Možnost rozšiřování odborného vzdělávání.

- Sportovní a kulturní firemní akce.

- Dobrý pracovní kolektiv.

- Hlídané parkoviště přímo u firmy (včetně kolárny) s dostatkem volných míst.

- Zastávka MHD přímo před firmou/navazující na směny.

  • Práce Olomouc
  • Operátor výroby Olomouc
  • Supervizor výroby Olomouc
  • Technolog výroby Olomouc
  • Mistr ve výrobě Olomouc
  • Plánovač výroby Olomouc
  • Vedoucí výroby Olomouc
  • Technik výroby Olomouc
  • Operátor ve výrobě Olomouc
  • Technik potravinářské výroby Olomouc
  • Technolog potravinářské výroby Olomouc
  • Olomouc - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 915
    260