Kamerový systém/ostraha
  • Hradec Králové
Hradec Králové
M&M Object Security s.r.o.
16. 5. 2024
120 Kč - 130 Kč

Přijmeme do týmu nové posily na detektivní práci s ostrahou – převážně se jedná o kamerový systém.

Náplň práce:
•    Práce s kamerovým systémem a sledovací technikou.
•    Sledování osob s využitím techniky k získávání důkazního materiálu
     (např. krádeže).
•    Detektivní práce.
•    Občasná obchůzková kontrola.
•    Zajištění ostrahy a ochrany osob a majetku, kontrola dodržování bezpečnostních předpisů.
•    Denní služby.

Požadujeme:
•    Věk nad 18 let.
•    Bezúhonnost.
•    Schopnost objektivně vyhodnotit a vyřešit mimořádnou situaci.
•    Profesionální vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, dochvilnost, flexibilitu.
•    Praxe a certifikát strážného výhodou.

Vhodné i pro osoby s OZZ – musí být zdravotně způsobilý, fyzicky zdatný – žádná překážka s chůzí.
Plat od 20 160 Kč – 21 840 Kč + odměny za zadržení osob připáchání trestné činnosti a za vyřešení mimořádných situací.
Možnost plánování směn po dohodě s vedením.

  • Práce Hradec Králové
  • Pracovník ostrahy Hradec Králové
  • Správce informačního systému Hradec Králové
  • Hradec Králové - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 301
    327