KNIHKUPEC - PRAHA 1 - BEZ VÍKENDŮ
  • Praha 1
, Praha 1, Národní 1009/3
Středisko společných činností AV ČR, v. v. i.
29. 5. 2024
19 000 Kč - 21 000 Kč

Středisko společných činností AV ČR, veřejná výzkumná instituce,

vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

KNIHKUPEC NAKLADATELSTVÍ ACADEMIA - PRAHA 1 - BEZ VÍKENDŮ

i pro studenty nebo aktivní důchodce

Hledáme knihkupce/knihkupkyni do našeho klasického knihkupectví v centru Prahy, na Národní třídě. Alespoň krátká praxe na podobné pozici je velkou výhodou. Pracovní doba je 8 hodin denně, bez víkendů. Jsme fajn kolektiv a těšíme se na Vás. Pozice je vhodná pro absolventy a aktivní důchodce.

Co bude Vaším úkolem:

  • Aktivní obsluha zákazníků
  • Zajištění vhodné prezentace titulů na prodejně
  • Sledování novinek na knižním trhu
  • Pokladní operace a s tím spojená evidence
  • Doplňování zboží

Co požadujeme:

  • SŠ/SOU, alespoň malá praxe v knihkupectví velkou výhodou
  • Výborné komunikační schopnosti, příjemné vystupování
  • Samostatnost, spolehlivost a pečlivost
  • Zájem o knihy
  • Ochota dále se vzdělávat

Nabízíme:

  • Pracoviště v centru Prahy s vynikající dostupností
  • Pracovní smlouva na plný úvazek na 1 rok s možností prodloužení
  • Multisport a stravenková karta (+ 3 500 Kč ke mzdě na stravenkové kartě)
  • 25 % sleva na nákup knih
  • měsíční odměna ke mzdě dle výše tržeb
  • 6 týdnů dovolené
  • příspěvek na rekreaci/volný čas dětí
  • Jazykové i odborné vzdělávání
  • Zaměstnanecké výhody

Předpokládaný termín nástupu dle dohody.

Zašlete nám prosím stručný životopis v češtině.

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 301
327