Zámečník – i pro absolventy, volné víkendy, 5 týdnů dovolené
  • Praha 5
Novitim s.r.o.
25. 4. 2024
30 000 Kč - 40 000 Kč

Hledáme šikovného kolegu na pozici zámečník! Do naší slévárny hledáme člověka, který je manuálně zručný a rád se vše potřebné naučí. :-) Máte zájem? Ozvěte se!

Náplň práce:

  • Zabrušování, opravy, očišťování a další opracování kovových odlitků

  • Práce se statickými nebo manuálními bruskami

  • Úzká spolupráce s vedoucím a technickou kontrolou

  • Výroba komponentů dle výrobní dokumentace

Nabízíme:

  • Adekvátní ohodnocení dle praxe a šikovnosti

  • Měsíční prémie

  • Každoroční navyšování mzdy

  • Volné víkendy

  • HPP spolupráci

  • Vhodné pro zkušené i juniory, které si rádi zaučíme

  • Zkrácenou pracovní dobu

  • V případě zájmu možnost napracovat si hodiny

  • Proplácené přesčasy nad rámec zákona

  • 5 týdnů dovolené

  • Penzijní připojištění

  • Závodní stravování

  • Pracovní oblečení – boty, montérky...

  • Firemní akce – bowling....

  • Nástup dle domluvy

  • Sídlo na Praze 5

Požadujeme:

  • Manuální zručnost

  • Pečlivost a zodpovědnost

  • Chuť se u nás vše naučit :-)

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 014
267