Marketingový specialista
  • Brno
, Brno, Olomoucká 888/164
GLANZO s.r.o.
25. 4. 2024

Do našeho týmu hledáme člověka, kterého baví práce na sociálních sítích a umí se v nich výborně orientovat, někoho, koho naplňuje tvorba obsahu a má zkušenosti s grafikou, kde může uplatnit svou kreativitu.

Náplň práce:

•správa sociálních sítí a webu společnosti včetně definice obsahu

•příprava a zpracování marketingové strategie

•návrh a realizace obsahového plánu ve spolupráci se SEO agenturou

•grafická tvorba inzerátů s nabídkou zaměstnání

•zveřejňování inzerce nabídky práce na sociálních sítí (Facebook, Instagram, LinkedIN, atd.) a webových portálech

•tvorba obsahu sociálních sítí

•úzká spolupráce s personálním oddělením, předávání kontaktů a životopisů HR specialistům

•administrativní podpora spojená s bezproblémovým chodem kanceláře

Požadujeme:

•min. středoškolské vzdělání s maturitou

•výborná znalost sociálních sítí

•zkušenosti s marketingem vítány

•uživatelská znalost PC a grafických programů (např. Canva, WordPress, aj.)

•kreativní osobnost, která se nebojí práce s jakýmkoli druhem obsahu

•zodpovědný přístup, pečlivost, důslednost a samostatnost

Nabízíme:

•kreativní a zajímavou práci

•prostor pro seberealizaci a nové nápady

•možnost zkráceného úvazku (dle dohody)

•25 dní dovolené

•stravenky

•osobní ohodnocení

•firemní notebook a mobilní telefon

•práci v přátelském kolektivu a příjemném pracovním prostředí nových kanceláří

•nástup možný ihned

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 014
267