Mechanik a opravář strojů – 1-směnný provoz, víkendy volné
  • Hradec Králové
Hradec Králové
WELL PACK s.r.o.
2. 2. 2024
30 000 Kč - 40 000 Kč

Baví Vás opravovat, udržovat a seřizovat stroje? Umíte rozebrat a sestavit převodovku? Pak hledáme právě Vás.

Požadujeme

  • znalosti a praxe v oboru oprav obráběcích a tvářecích strojů

  • znalost čtení technické dokumentace a schémat

  • manuální zručnost a spolehlivost

Nabídka

  • plat 34-42 tis hrubého (dle zkušeností)

  • práci na HPP s nástupem ihned

  • 25 dní dovolené

  • příspěvek na stravování a penzijní poj.

  • Pro více info volejte na 601 070 390

Pracovní náplň

  • provádění oprav a servisní údržba obráběcích a tvářecích strojů

  • opravy převodovek a mechaniky strojů

  • nastavování a seřizování strojů

  • práce v 1-směnném provozu

  • Práce Hradec Králové
  • Opravář Hradec Králové
  • Seřizovač strojů Hradec Králové
  • Vedoucí provozu Hradec Králové
  • Mechanik Hradec Králové
  • Obsluha stavebních strojů Hradec Králové
  • Operátor CNC strojů Hradec Králové
  • Seřizovač CNC strojů Hradec Králové
  • Operátor stavebních strojů Hradec Králové
  • Zaměstnanec provozu restaurace Hradec Králové
  • Zástupce vedoucího provozu Hradec Králové
  • Hradec Králové - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 915
    260