Mistr
  • Choceň
Mistr
Choceň
Spin HR s.r.o.
11. 1. 2024
Informace o pracovní pozici

Náplň práce:

- řízení a organizace práce na vymezeném technologickém úseku

- zajišťování, dodržování pracovní a technologické kázně

- organizace dělby práce, zajišťování odměňování a prvotních personalistických úkonů na svěřeném úseku

- zajišťování bezpečnosti a zdravotní nezávadnosti práce

- vedení a motivace svých podřízených včetně přípravy tréninkových plánů

- kontrola kvality odváděné práce zaměstnanců

- provádění pravidelných kontrol a auditů na svěřeném úseku

- dohled a vyžadování provádění AU a TPM na strojním a pomocném zařízení

Požadujeme:

- minimálně středoškolské vzdělání s maturitou

- praxe min. 3 roky na pozici SUPERVISORA / MISTRA výroby v Automotiv

- projektové znalosti a dovednosti výhodou

- flexibilita, organizační, komunikační a prezentační dovednosti, samostatnost, spolehlivost, týmová práce

- znalost systémového a strukturovaného řešení problémů, spolupráce a nastavování optimalizace a standardizace procesů

- znalosti v oblastech 5S, KAIZEN

- zkušenosti se systémem SAP

- angličtina výhodou

- ochota pracovat ve třísměnném provozu

Nabízíme:

- nástup možný ihned, případně dle domluvy

- práce v moderním a čistém prostředí

- HPP na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito

- možnost kariérního a odborného růstu

- příspěvek na stravování

- služební telefon a notebook

- po 1 roce příspěvek na penzijní připojištění

- příspěvek na sportovní aktivity

- roční bonus za splnění pracovního fondu a hospodářského výsledku

- odměny při pracovních a životních jubileích

- práci v mladém a zkušeném kolektivu

Kód: LH_AU_2781

  • Práce Choceň
  • Mistr Choceň
  • Choceň - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259