Mlynář
  • Vysoké Mýto - Choceňské Předměstí
Mlynář
Firma FAULHAMMER s.r.o.
12. 6. 2024

Český výrobce semolinové mouky otevírá nejmodernější mlýn v ČR a do svého týmu hledá vhodné kandidáty na pozici Mlynář.

Co vás čeká

  • obsluha moderní technologie na výrobu mouky v nově zrekonstruovaném nejmodernějším mlýně v ČR

  • průběžné sledování kvality výrobků a odebírání vzorků pro laboratoř

  • vedení menšího kolektivu

  • částečná administrativa spojená s výrobou mouky a distribucí.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ vzdělání v potravinářském oboru nebo praxi v mlýně

  • ŘP skup. B

  • samostatnost, spolehlivost a aktivní přístup

Co vám můžeme nabídnout

  • platové zařazení dle zkušeností a praxe + prémie

  • příjemné a čisté prostředí menšího kolektivu rodinné firmy

  • pracovní poměr na dobu neurčitou

  • 5 týdnů dovolené

  • stravenkový paušál

  • možnost firemního bydlení nebo příspěvek na dojíždění

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 350
336