Montér elektroinstalací
  • Kladno
Kladno
Colsys s.r.o.
24. 5. 2024

Pracujeme na zajímavých komerčních či technologických stavbách, které jsou po celé ČR. V našem týmu uplatníme jak zkušené montéry, tak absolventy elektrotechnických škol, kteří se chtějí naučit elektrikářskému řemeslu.

Co vás čeká:

Naši montéři mají všechno potřebné a kvalitní vybavení, které ke své práci potřebují. Pracují v partě s technikem a pod vedením zkušeného parťáka.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Výhodou je zkušenosti s elektro instalacemi

  • Odborná způsobilost podle nařízení vlády 194/2022 Sb. (dříve vyhláška č. 50/1978 Sb., § 10) - děláme pravidelná školení.

  • U absolventů ceníme znalosti a zájem o elektrotechniku

  • Smysl pro zodpovědnost, spolehlivost a pečlivost při práci

  • ŘP sk. B - cestování po zakázkách. Nejčastěji Praha a středočeský kraj.

Víme, že práce montéra není snadná, o to více u našich montérů oceňujeme přístup k práci a schopnost kvalitně odvedeného díla.

  • Práce Kladno
  • Montér Kladno
  • Kladno - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 280
    321