Mzdový účetní/ Mzdová účetní
  • Liberec
Liberec
PROTECTON HOLDING, a.s.
22. 2. 2024

Jsme stabilní společnost zabývající se poskytováním komplexních služeb v oblasti ostrahy a ochrany majetku. Naši klienti jsou nejen v České republice, ale i na Slovensku a v Německu. Na trhu působíme od roku 1991 aktuálně zabezpečujeme více než 300 objektů. Hledáme posilu do našeho týmu.

Lokalita:  Liberec

Mzda: 35 000 - 45 000Kč/měs. dle pracovních zkušeností ( Junior/Senior)

Do našeho týmu hledáme nového kolegu/ novou kolegyni v oblasti interního zpracování mezd.

Náplň práce:

    • Odpovědnost za vedení veškeré mzdové agendy

    • Zpracování mezd - zajištění správnosti a úplnosti podkladů pro mzdy

    • Zpracování a kontrola odvodů daně z příjmu, pojistného na sociální zabezpečení a zdravotní pojištění, výpočet nemocenského pojištění, vedení evidenčních listů zaměstnanců

    • Komunikace se zdravotními pojišťovnami, ČSSZ apod.

    • Roční zúčtování daně, ELDP, vyúčtování zálohové a srážkové daně

    • Zpracování a vedení evidence exekucí, insolvencí

Požadujeme:

    • SŠ vzdělání s maturitou

    • Odborná praxe a znalosti v oblasti mzdového účetnictví

    • Znalost legislativy v oblasti daně z příjmu, nemocenského pojištění, zdravotního a sociálního pojištění

    • Uživatelská znalost práce na PC

    • Samostatnost, aktivní a profesionální přístup

    • Zodpovědnost, smysl pro detail, pečlivost

    • Morální a občanská bezúhonnost

    • Znalost systému Karát výhodou

Nabízíme:

    • Práce ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí

    • Pravidelně vyplácená měsíční mzda

    • Notebook, služební telefon

    • Po zapracování možnost flexibilní pracovní doby, po domluvě občasný home office

    • Firemní akce, posezení s kolegy

    • Práci na HPP, vhodné i pro OZP

    • Pracoviště: Čechova 7, Liberec

Zaujala Vás tato pozice? Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle: 606 618 006, 773 766 674 nebo e-mailu: nabor@protecton.cz

Jsme tu pro Vás Po-Pá v čase 7:00-16:00 hod. Sdělíme Vám podrobné informace o nabízené pozici, případně nabídneme jiné pracovní místo.

Nemůžete se nám dovolat? Zanechte zprávu, ozveme se Vám hned, jak to bude možné.

Partyzánská 1/7, Holešovice, Praha 7, 170 00 Praha

E-mail: nabor@protecton.cz

Více informací o společnosti najdete na našem webu.

  • Práce Liberec
  • Mzdový účetní Liberec
  • Mzdová účetní Liberec
  • Účetní Liberec
  • Hlavní účetní Liberec
  • Finanční účetní Liberec
  • Účetní metodik Liberec
  • Liberec - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259