OSTRAHA – Hodkovice nad Mohelkou – od 19 000Kč/měs.
  • Hodkovice nad Mohelkou
Hodkovice nad Mohelkou, Hodkovice nad Mohelkou, Hodkovice nad Mohelkou
PROTECTON HOLDING, a.s.
28. 10. 2023
Informace o pracovní pozici

Náplň práce:

  • Ostraha objektu
  • Pochůzková činnost
  • Evidence návštěv, evidence vjezdu a výjezdu vozidel do areálu
  • Práce s PC a kamerovým systémem
  • Směny: denní x noční - 12 hod

Požadujeme:

  • Trestní bezúhonnost
  • Zdravotní způsobilost
  • Certifikát strážný č. 68-008-E výhodou, ne podmínkou
  • Praxi v oboru výhodou
  • Znalost práce s PC – základní

Nabízíme:

  • Mzda: dle typu úvazku a zařazení od 19 000 Kč / měsíc
  • Možnost kariérního růstu
  • Velké a příjemné zázemí na objektu
  • Stabilní zaměstnání, pravidelná měsíční mzda
  • Práci na HPP  i DPP,  HPP – vhodné pro OZP
  • Nástup ihned

PROTECTON HOLDING,  a.s.

Partyzánská 1/7, 170 00, Praha 7

Tel. číslo: 773 766 674, v případě zájmu nás prosím kontaktujte od Po-Pá v čase 8:00 – 16:00

E-mail: nabor@protecton.cz

Více informací o společnosti najdete na našem webu

  • Práce Hodkovice nad Mohelkou
  • Hodkovice nad Mohelkou - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259