Asistent/ka hl. nákupčího – Praha
  • Praha 4
, Praha 4, Türkova 1272/7
bauMax/BM Česko s.r.o.
21. 5. 2024

bauMax - špička mezi hobby markety - vše pro byt, dům a zahradu.

Jsme mezinárodní společnost, ve které si vážíme nasazení našich zaměstnanců a dáváme jim možnost se rozvíjet.
Neváhejte a přidejte se k nám!

Nyní hledáme nového člena našeho týmu - Asitent/ka nákupčího

Náplň práce:

  • vyhledávání dodavatelů, zajišťování cenové výhodnosti
  • spolupodílení se na výběru a tvorbě sortimentu (bazény, zahradní nábytek, kamna)
  • plánování a zpracování objednávek, řešení reklamací
  • zpracování dat a zadávání dat do systému
  • spolupráce na tvorbě letáků
  • komunikace s dodavateli a pobočkami

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • komunikativní znalost anglického/ německého jazyka výhodou
  • logické myšlení
  • zodpovědnost a pečlivost
  • znalost MS Excel a Word
  • samostatný, ale i týmový hráč
  • organizační schopnosti

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • nadstandardní mzdové ohodnocení s možností růstu dle obchodního obratu
  • volné víkendy – pracovní týden - Po-Pá
  • místo výkonu práce na Praze 4 s jídelnou hned vedle pracoviště
  • příjemný a přátelský pracovní kolektiv
  • sociální program a stravenkový paušál
  • docházková prémie
  • samostatnou a odpovědnou práci – nemusíš se bát projevit svůj potenciál:-)
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • nestereotypní pracovní náplň – každý den je u nás výjimečný
  • zaškolení a zaučení je u nás samozřejmostí!

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED, NEBO DOHODOU.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš životopis spolu s telefonním kontaktem. Těšíme se na Vás!

V případě, že na Váš životopis nebudeme reagovat do 14 dnů, byl pravděpodobně upřednostněn jiný kandidát na danou pozici

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 379
346