Obchodník – automatizace dat – bonusy, auto, home office
  • Praha
Praha
Novitim s.r.o.
24. 9. 2024
40 000 Kč - 90 000 Kč

Jste obchodník, který má zkušenost s prodejem technických produktů? Našim zákazníkům díky naší automatizaci pomáháme s optimalizací jejich času při rutinních úkolech. Tím jim značně uvolníme ruce a usnadníme každodenní práci. Máte zájem nabízet efektivní nástroj budoucnosti? :-) Ozvěte se nám!

Náplň práce:

  • Obchodní činnost v oblasti automatizace zpracování datových zpráv (virtuální asistent)
  • Komunikace se zákazníky v rámci ČR (intenzivněji oblast Čech)
  • Akviziční činnost – s prvotním kontaktem u klientů vám pomůžeme
  • Řešení technického poradenství s klienty
  • Úzká spolupráce s vedením
  • Práce v terénu a na home office

Nabízíme:

  • Motivující fixní ohodnocení 35.000 Kč
  • Štědré bonusy dle vaší snahy :-)
  • Spolupráci na HPP/IČO
  • Mobil, notebook
  • Auto i pro soukromé účely
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Home office
  • Individuální přístup
  • Výborný technologický produkt, který ostatním ulehčí jejich práci :-)
  • Sick days
  • Firemní vzdělávání
  • Příspěvek na důchodové připojištění dle domluvy
  • Jazykové kurzy v případě potřeby
  • Nástup dle domluvy

Požadujeme:

  • Praxi na pozici obchodního zástupce s technickým produktem
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Zájem o oblast IT
  • Angličtinu – alespoň pasivní znalost (školící materiály v angličtině)
  • Samostatnost a komunikativní osobnost

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

  • Práce Praha
  • Office manager Praha
  • Vkládání dat do počítače Praha
  • Pracovník front office Praha
  • Pracovník back office Praha
  • Specialista back office Praha
  • Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 623
    325