Servisní technik pro balící zařízení – bonusy, auto, 5 týdnů dovolené
  • Praha
, Praha, Olšanská 54/3
Novitim s.r.o.
29. 3. 2024
50 000 Kč - 70 000 Kč

Hledá se k nám další parťák na pozici servisní technik! Zákazníky máme různorodé – od potravinářství po zdravotnictví. Aby u našich klientů šlapalo vše, jak má, hledáme zkušeného technika. Jste zvyklý komunikovat v angličtině nebo němčině? Rádi vás mezi sebe uvítáme. :-)

Náplň práce:

    • Provádění servisní činnosti v rámci Čech

    • Komunikace se zákazníky především z oblasti potravinářství, zdravotnictví...

    • Instalace a zprovoznění balících zařízení

    • Spolupráce s naší centrálou (využití angličtiny/němčiny)

    • Vlastní naplánování výjezdů po domluvě se zákazníky

Nabízíme:

    • Motivující ohodnocení, které závisí na vaší šikovnosti

    • Bonusy a další odměny dle vaší práce a vytíženosti

    • HPP spolupráci

    • Vlastní plánování výjezdů

    • Auto i k soukromým účelům

    • Notebook, mobil

    • 5 týdnů dovolené

    • Příspěvek na důchodové připojištění

    • Práci v čistém pracovním prostředí

    • Další odborný růst v rámci průběžných školení

    • Zaškolení od zkušených kolegů

    • Zaměstnání ve firmě se špičkovým servisem

    • Stravenkový paušál

    • K dispozici potřebné pracovní ošacení

    • Firemní akce

    • Nástup dle domluvy

    • Výjezdy za zákazníky v rámci Čech

Požadujeme:

    • Vzdělání technického směru – elektrotechnické, robotika...

    • Angličtinu nebo němčinu na komunikativní úrovni (spolupráce s centrálou)

    • Zkušenost na pozici servisního technika

    • Platné osvědčení o odborné způsobilosti podle Zák. 250/2021 Sb. a NV 194/2022 Sb (dříve vyhláška č.50)

    • Časovou flexibilitu a řidičský průkaz sk. B

Ozvěte se nám a pošlete váš životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 908
263