OBSLUHA CNC STROJŮ - SOUSTRUŽNÍK
  • Kunovice
, Kunovice, Na Záhonech 1177
Aircraft Industries, a.s.
11. 4. 2024
200 Kč - 220 Kč

Náplň činnosti:

Práce na CNC soustruzích - kusová/sériová výroba. Úprava v programu a korekce nástrojů MAZATROL,SINUMERIK. Upínání obrobků. Konzultace s programátorem a technologem. Kontrola kvality a měření výrobků. Preventivní údržba strojů. Práce ve 3 směnném provozu (7,5 hod. po-pá).

Požadujeme:

  • vzdělání SOU/SŠ strojní, technické
  • praxe na CNC strojích min. 3 roky - znalost systému MAZATROL, SINUMERIK
  • znalost technologie obrábění a celková orientace v oboru
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • znalost práce s dílenskými měřidly
  • práce na PC - základní uživatelská znalost
  • technická a manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost, přesnost
  • zodpovědný přístup k práci, schopnost pracovat v týmu

Nabízíme:

  • zajímavou práci v perspektivní a stabilní společnosti
  • možnost profesního a odborného růstu
  • školení
  • zaměstnanecké benefity - příspěvěk na ubytování, příspěvěk na stravování , flexipasy
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • cílové odměny při včasném splění úkolů

 Místo výkonu práce: Kunovice

Termín nástupu: dohodou

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 915
260