LETECKÝ MECHANIK - AVIONIK KAT. B
  • Kunovice
, Kunovice, Na Záhonech 1177
Aircraft Industries, a.s.
11. 4. 2024
Informace o pracovní pozici

Náplň činnosti:

Provádění činností v rámci údržby a oprav letadel v souladu s údržbovým manuálem, zkoušení a seřízení letadlových celků podle technické dokumentace, evidence technických dat o průběhu a výsledcích provedené práce. Demontáž a montáž radionavigačního vybavení, provádění modifikací, oprav, prohlídek a vyhledávání závad a jejich odstraňování.

Požadujeme

›› USO/SO vzdělání v oboru elektro

›› odborná způsobilost v elektrotechnice, § 4 Vyhl. 50/1978 Sb.

›› vhodné i pro absolventy

›› schopnost pracovat v týmu

›› flexibilita a vlastní iniciativa

›› pracovitost, zodpovědnost

›› řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

›› zázemí stabilní a výrazně exportně zaměřené společnosti

›› možnost profesního a odborného růstu

›› školení, možnost výuky anglického jazyka

›› zaměstnanecké benefity — příspěvek na ubytování, příspěvek na stravování

›› odpovídající mzdové ohodnocení

›› cílové odměny při včasném splnění úkolů

Místo výkonu práce: Kunovice

Datum nástupu: dohodou

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 915
260