Operátor SMT linek
  • Pardubice
Pardubice
Gudmund s.r.o.
12. 12. 2023
31 800 Kč - 33 500 Kč

Vstup do Světa HighTech Průmyslu jako Mechanik SMT Linek! Hledáme pracovníka/ci, který/á má vášeň pro techniku a touhu pracovat na pokročilých osazovacích strojích. Bez ohledu na to, zda jsi zkušený profesionál či absolvent, tato pozice ti poskytne příležitost pracovat samostatně a podílet se na výrobním procesu. Tak neváhej a ozvi se!

 A jaká je náplň práce?

  • Práce a údržba HighTech osazovacích SMT strojů.
  • Samostatné doplňování součástkových komponentů do strojů.
  • Součinnost s dalšími úseky, např. kvality, logistiky, údržby.
  • Monitoring a záznam vlastního výrobního procesu.
  • Práce je vhodná i pro čerstvé ABSOLVENTY!

Co požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání, nejlépe technického směru.
  • Zkušenosti z obdobné práce.
  • Měl bys mít rád/a techniku, umět si umět poradit a pracovat sám i v týmu.
  • Práce v nepřetržitém provozu by pro tebe neměl být problém.

 Nabízíme:

  • Odpočinout si můžeš během 5 týdnů dovolené.
  • Jídelnu s velkým výběrem teplých pokrmů.
  • Širokou škálu benefitů - kafeterie (příspěvky, které můžeš využít na penzijní spoření, wellness, vstupy do fitness center apod.).
  • Aktivní zapojení a rozvíjení anglického jazyka.
  • Všechny cesty vedou k nám. Můžeš využít buď pravidelnou autobusovou linku či zaparkovat autem hned u práce.

Místo výkonu: Pardubice

Mzda: 31800 - 33500 brutto

  • Práce Pardubice
  • Operátor Pardubice
  • DTP operátor Pardubice
  • Operátor výroby Pardubice
  • Telefonní operátor Pardubice
  • Operátor ve výrobě Pardubice
  • Helpdesk operátor Pardubice
  • Operátor CNC strojů Pardubice
  • Operátor stavebních strojů Pardubice
  • Pardubice - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259