Operátor výroby výfukových systémů - nástup ihned
  • Karviná
, Karviná, Na Novém poli 385/1
DeLu WORK s.r.o.
13. 3. 2024
23 000 Kč - 27 000 Kč

Hledáme spolehlivého a zodpovědného pracovníka na pozici operátora výroby výfukových systému. Pokud máte zájem pracovat ve stabilním průmyslovém odvětví a máte zkušenosti s prací ve výrobě nebo se chcete naučit něco nového neváhejte a volejte nebo nám zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář.

Požadavky:

Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu

Zodpovědný přístup k práci, spolehlivost a schopnost pracovat v týmu

Manuální zručnost a preciznost

Pracovní náplň:

Obsluha strojů a zařízení na výrobu výfukových systémů

Kontrola kvality vyrobených dílů

Dodržování výrobních postupů a bezpečnostních standardů

Údržba a čištění pracovních prostor

Nabídka:

Práci na plný úvazek ve stabilní společnosti

Práci v třísměnném provozu

Výkonnostní bonus

Osobní příplatek po zkušební době

Docházkový bonus

Příplatek za noční práci, o víkendech, v den svátku a za prací přesčas

Příspěvek na stravování

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 937
259