Ostraha supermarketu ve Stříbře až 140Kč/hod, zálohy, odměny!
  • Stříbro
Stříbro
ADESTRA security, spol. s r.o.
13. 3. 2024
Informace o pracovní pozici

Hledáme ostrahu supermarketu ve Stříbře.

Nástup možný ihned!

Směny dle dohody!

Náplň práce:

  • pochůzková kontrolní činnost na prodejně

  • ostraha pokladní zóny

Práce je vhodná pro studenty, nebo statné důchodce jako přivýdělek :-)

Případně další otázky rádi zodpovíme :-)

Co od Vás očekáváme:

  • minimální věk od 18 let

  • čistý výpis rejstříku trestů (akceptujeme alimenty a ztrátu řidičského oprávnění)

  • zodpovědnost, fyzickou zdatnost

  • spolehlivé strážné na ostrahu supermarketu

  • zkušenost v oboru

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Práci je možné mít jako hlavní příjem či jen na pár směn v měsíci jako brigádu DPP/HPP

  • Sazba na hodinu až 140 Kč/ hod. dle výkonnosti + odměny

  • Práce na dlouhodobou spolupráci

  • Pracovní doba dle dohody

  • Možnost záloh, výplata v hotovosti na ruku :-)

  • Firemní oblečení

  • Práce Stříbro
  • Stříbro - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259