Vrátný a vrátná
  • Přeštice Plzeň-jih
M&M Object Security s.r.o.
23. 4. 2024
112 Kč - 113 Kč

Přijmeme pracovníky/ce na hlídání vrátnicie na zkrácený úvazek na 20 hod./týdně.
Tato práce je vyhrazena pouze pro osoby s OZP.

Náplň práce:
Jedná se o fyzicky nenáročnou práci na vrátnici.
Evidence příchodu a odchodu osob a vozidel.
Provádí dozor objektu a dohlíží na pořádek.
Noční a denní směny. Na směnách se lze individuálně domluvit.

Požadujeme:
Min. věk 18 let.
Potvrzení o OZP - ID.
Bezúhonnost.
Spolehlivost, pečlivost, dobré vystupování, dochvilnost.
Certifikát strážného není podmínkou.

Nabízíme:
Práce ve stabilní firmě na dobu určitou s možností prodloužení.
Individuální plánování směn.
Nástup i hned nebo dle domluvy.
Plat: 9 450 Kč.

Můžete nás kontaktovat:
PO, ST, ČT, PÁ od 8:00 - 15:00 hod. a v ÚT od 8:00 - 13:00 hod.
Andrea Vaněrová
Email: personalmmsec@seznam.cz
Telefon: 605 599 731

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 053
270