PLAVČÍK (m/ž) - vyšší příplatky
  • Karlovy Vary
, Karlovy Vary, U Imperiálu 7/31
Imperial Karlovy Vary a.s.
27. 6. 2024
20 000 Kč - 30 000 Kč

Imperial Karlovy Vary a.s. přední poskytovatel lázeňské péče, stabilní zaměstnavatel s férovým přístupem nabízí práci v klidném a pohodovém prostředí :

PLAVČÍK (m/ž)

Pracovní náplň:

  • dozor nad provozem bazénu a vodních procedur, zajišťování prevence, bezpečnosti a ochrany zdraví klientů zařízení
  • záchrana tonoucích a poskytování předlékařské první pomoci
  • kontrola hygienického stavu vody, teploty vody a ovzduší a čistoty bazénu, úklid a dezinfekce okolí bazénu
  • dle pokynů vede cvičení klientů v bazénu

Požadujeme:

  • kurz Plavčík záchranář v bazénech; kurz Masér či Sanitář výhodou
  • základní znalost AJ a NJ, či RJ výhodou
  • příjemné vystupování, pečlivost, empatie, proklientské chování, spolehlivost, bezúhonnost

Nabízíme:

  • zaměstnanecké benefity (např. Sick Days, Multisport karta, zvýhodněné mobilní volání a telefony O2 Family, vstup do našeho bazénového centra zdarma, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)
  • personální strava zdarma připravovaná našimi špičkovými kuchaři

Pracovní podmínky:

  • pracovní doba 10:00 - 22:00 turnusové směny (vyšší  příplatek za práci v sobotu, neděli)

Kontakt: 603 198 026 (po-pá 9:00 - 14:00), HR@imperial-group.cz

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 336
336