PLC programátor (m/ž)
  • Dobřichovice
Dobřichovice
Wallace Myers Czech Republic s.r.o.
23. 3. 2024
50 000 Kč - 60 000 Kč

Staňte se součástí týmu jako PLC programátor (m/ž) pro českou firmu zaměřující se na výrobu profilovacích linek!

Pracovní náplň:

  • návrh, vývoj a realizace elektroinstalace (jednoúčelové stroje z oblasti profilování)
  • implementace SW v reálném provozu
  • tvorba technické dokumentace
  • návrhy slaboproudých elektroschémat
  • možnost realizace na vlastních projektech
  • spolupráce s ostatními členy projektového týmu
  • pracovní cesty v ČR i v zahraniční

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání elektro
platné nařízení vlády 194/2022
  • praxe v oboru
  • ŘP skup. B - aktivní řidič
  • komunikativní AJ
  • samostatnost, zodpovědnost
  • manuální zručnost

Nabízíme:

  • hrubá měsíční mzda dle relevantních zkušeností v rozmezí 50-60 000 Kč
  • motivující bonusový systém na základě dobrých pracovních výsledků
  • příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti
  • pro zavedené zaměstnance možnost občasného HO
  • pružná pracovní doba s pevným základem (9:00 – 14:00)
  • stabilní zázemí seriózní české společnosti
  • práce v příjemném kolektivu
  • čisté prostředí moderních výrobních hal
  • možnost realizace na zajímavých projektech
  • dobrá dostupnost – vlak / autobus, možnost parkování v soukromém areálu firmy

Nestačí Vám tyto informace? Kontaktujte Michaelu Sekyrkovou na tel: 737 382 778 nebo rovnou zašlete životopis na michaela@wallacemyers.cz a provede tě celým výběrovým řízením od A až do Z.

KEYWORDS: PLC Programování, PLC programátor, PLC programmer, Siemens/Allen-Bradley, Programátor řídicích systémů, PLC specialist, Automatizační inženýr, Inženýr programování řídicích systémů, Automatizační programátor, Inženýr PLC, Automatizační technik, Technik řízení průmyslových procesů, Specialista na PLC a automatizaci, Odborník na programování řídicích systémů, Programovací expert PLC

  • Práce Dobřichovice
  • Programátor Dobřichovice
  • Dobřichovice - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259