Zástupce hlavního nákupčího oddělení nářadí (ž/m) – Praha
  • Praha
, Praha, Modřanská 307/98
bauMax/BM Česko s.r.o.
16. 4. 2024

bauMax - špička mezi hobby markety - vše pro byt, dům a zahradu.

Jsme mezinárodní společnost, ve které si vážíme nasazení našich zaměstnanců a dáváme jim možnost se rozvíjet.

Neváhejte a přidejte se k nám!

Nyní hledáme nového člena našeho týmu - Zástupce hlavního nákupčího oddělení nářadí

Náplň práce:

vyhledávání dodavatelů, zajišťování cenové výhodnosti

spolupodílení se na tvorbě sortimentu

plánování a zpracování objednávek, řešení reklamací

zpracování dat a zadávání dat do systému

spolupráce na tvorbě letáků

komunikace s dodavateli

zástup vedoucího oddělení – v případě potřeby

Požadujeme:

minimálně středoškolské vzdělání

zkušenosti na obdobné pozici a v logistice

komunikativní znalost anglického jazyka / německého jazyka výhodou

logické myšlení

znalost MS Excel a Word

ŘP skupiny B

Nabízíme:

HPP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

nadstandartní mzdu

samostatnou a odpovědnou práci

možnost seberealizace

příjemné pracovní prostředí a kolektiv na Praze 4

zaměstnání ve stabilní společnosti s pozitivní perspektivou

slušné jednání a zázemí mezinárodní firmy

benefity a stravenkový paušál

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED, NEBO DOHODOU.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš životopis spolu s telefonním kontaktem. Těšíme se na Vás!

V případě, že na Váš životopis nebudeme reagovat do 14 dnů, byl pravděpodobně upřednostněn jiný kandidát na danou pozici. Děkujeme za pochopení.

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 915
260