PLC programmer / engineer
  • Jihlava
Jihlava
Spin HR s.r.o.
31. 1. 2024
Informace o pracovní pozici

Náplň práce:

- Programování řídicích systémů PLC pro logistiku a dopravu

technologií (pily, frézky, zvedací zařízení, jednoúčelové stroje)

- Uvádění kompletních technologií do provozu u zákazníka

- Servisní zásahy u zákazníka

- Vzdálená správa zařízení

- Spolupráce s konstrukčním a elektrotechnickým oddělením při vývoji, instalaci a implementaci

Požadujeme:

- Vysokoškolské vzdělání (nebo SŠ) - elektrotechnika a IT technologie

- Dobrá znalost programování PLC, HMI a SCADA aplikací

- Znalost PLC - Siemens - Step 7, TIA Portal (98 %)

- Allen Bradley a Beckhoff výhodou

- Znalost SCADA - WinCC, In Touch

- Ochota cestovat - 70 % do zahraničí

- Řidičský průkaz (skupina B)

- Angličtina - úroveň B2 minimálně

- Zájem o průmyslovou automatizaci a robotizaci

- Časová flexibilita, týmový duch

- Důslednost, cílevědomost a chuť do práce

Nabízíme:

- Zaměstnání ve stabilní společnosti a pravidelný výplatní termín

- Atraktivní odměňování včetně výkonnostních bonusů

- Náborový příspěvek 50 000 Kč

- Odměna za doporučení nového kolegy

- Obědy v jídelně od 17 Kč

- Možnost kariérního růstu

- Jazykové vzdělávání

- Finanční odměna při pracovních a životních jubileích

- Možnost kvalitního ubytování za dotovanou cenu

Kód: HP_KR_2786

  • Práce Jihlava
  • Programátor PLC Jihlava
  • DevOps Engineer Jihlava
  • Jihlava - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259