Pomocná síla do kuchyně do rekreačního střediska
  • Svatý Jan
, Svatý Jan, Hrachov
Cestovní kancelář Star Line, s.r.o.
7. 3. 2024

Hledáme pomocnou sílu do kuchyně do našeho rekreačního střediska v obci Hrachov u Sedlčan (30 km od Příbrami).

Naše firma je na trhu dětské tuzemské rekreace již od roku 1993. Věnujeme se dětské tuzemské rekreaci (v našich areálech se rekreují převážně dětské a studentské kolektivy, ale zavítají k nám i další skupiny např. svatby, seniorské pobyty aj.). Více o naší firmě a středisku v Hrachově najdete na www.starline.cz

Náplň práce:

    • Mytí bílého a černého nádobí, obsluha myčky

    • Hrubá příprava zeleniny

    • Péče o pitný režim

    • Úklid kuchyně

    • Příprava svačin atd…

Co požadujeme:

    • Spolehlivost

    • Pracovitost

    • Flexibilitu

    • Čistý trestní rejstřík

    • Základní znalost českého jazyka (vhodné i pro cizince)

Co nabízíme:

    • Stravu během pracovní doby

    • Dobré finanční ohodnocení

    • Nejen práci, ale i zábavu

Máte-li zájem, odešlete nám životopis s fotografií na náš e-mail (personalni@starline.cz) nebo volejte na 725 455 115 a my Vás budeme obratem kontaktovat s pozvánkou k osobnímu setkání. Budeme se těšit na spolupráci.

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 937
259