ÚDRŽBÁŘ/SPRÁVCE REKREAČNÍHO STŘEDISKA
  • Dublovice
, Dublovice, Chramosty
Cestovní kancelář Star Line, s.r.o.
12. 3. 2024

Pro zajištění chodu rekreačního střediska hledáme SPRÁVCE / ÚDRŽBÁŘE v obci Hrachov u Sedlčan (30 km od Příbrami).

Jaké znalosti, dovednosti či vlastnosti byste měl mít?

  • aktivní přístup k práci, schopnost samostatného rozhodování a řešení problémů
  • kladný vztah k dětem
  • fyzická zdatnost i pečlivost v detailech a se základní znalostí práce s PC
  • spolehlivost a slušné vystupování, stejně jako schopnost plánovat a organizovat si práci
  • trestní bezúhonnost
  • dobré komunikační schopnosti
  • řidičský průkaz skup. B
  • u mužů uvítáme i odborné dovednosti a manuální zručnost
  • zkušenosti v řemeslných oblastech, běžné opravy aj.

A jaká by byla Vaše pracovní náplň?

  • běžné údržbářské činnosti (světla, sanita, drobné zednické, instalatérské, elektrikářské práce apod.)
  • drobné řemeslné práce i zahradnické práce
  • opravy a údržba ubytovacího objektu a technického vybavení
  • zásobování
  • správa skladů (prodejního kiosku, skladu vybavení aj.)
  • kontrola dalších podřízených (uklízečky, aj.)
  • drobné administrativní práce
  • komunikace s klienty

Co vám můžeme nabídnout (i případné benefity)?

  • platového ohodnocení (mzda i dle praxe a zkušeností) 32.000 Kč - 40.000 Kč
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • přátelský kolektiv
  • jistotu práce u stabilního a spolehlivého zaměstnavatele
  • bydlení v areálu (po dohodě i vybavený služební byt)
  • možnost zaměstnat vašeho partnera - partnerku
  • firemní stravování (3x denně) zdarma přímo v objektu
  • nástup ihned

Máte-li zájem, odešlete nám životopis a fotografii na náš e-mail a my Vás budeme obratem kontaktovat s pozvánkou k osobnímu setkání. Budeme se těšit na spolupráci.

Naše firma je na trhu dětské tuzemské rekreace již od roku 1993. Provozujeme celkem čtyři rekreační areály a zároveň se věnujeme dětské tuzemské rekreaci ( v našich areálech se rekreují převážně dětské a studentské kolektivy, ale zavítají k nám i další skupiny např. svatby, seniorské pobyty aj.). Více o naší firmě a středisku v Hrachově, www.starline.cz

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 937
259