Pracovníci ve výrobě - jednoduchá manuální práce 26.000 - 42.000,- Kč
  • Prostějov
Prostějov, Prostějov, Prostějov
GASL CZ s.r.o.
8. 11. 2023
Informace o pracovní pozici

Přijmeme pracovníky do výroby na různé pozice.

Náplň práce:

- manipulace s materiálem a výrobky

- kontrola kvality

- balení

- obsluha strojů

Požadujeme

- manuální zručnost

- spolehlivost

- ochotu pracovat ve 12 hod směnách

Nabízíme

- čeká na Vás zajímavá práce na HPP v kmeni menší výrobní společnosti

- můžete se těšit na moderní a čisté pracovní prostředí bez rizika hluku

- samozřejmostí je 25 dní dovolené

- poskytneme Vám příspěvek na stravování

- přispíváme na dojíždění a penzijní připojištění

- nabízíme nadstandardní příplatky

- po zaškolení i průběžně navyšujeme mzdy

- 2x ročně dostanete flexipassy

- odměníme Vás za doporučení zaměstnance

Zaujali jsme Vás? To nás těší!

Kontaktujte nás na 773 447 453 nebo odpovězte na pracovní nabídku.

V ideálním případě rovnou přiložte svůj životopis.

Obratem se Vám ozveme zpět, podáme další informace a zajistíme prohlídku pracoviště.

  • Práce Prostějov
  • Normovač Prostějov
  • doma Prostějov
  • Pomocný pracovník Prostějov
  • Pracovník ostrahy Prostějov
  • Sociální pracovník Prostějov
  • Klientský pracovník Prostějov
  • Marketingový pracovník Prostějov
  • Administrativní pracovník Brodek u Prostějova
  • Administrativní pracovník Olšany u Prostějova
  • Administrativní pracovník Prostějov
  • Prostějov - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259