Procesní inženýr
  • Třešť
, Třešť, Nádražní 1444/43
MGG Třešť s.r.o.
11. 10. 2024
Informace o pracovní pozici

Jste

připraveni nastartovat svou kariéru v dynamické a inovativní společnosti?

Připojte se k našemu týmu!

Naše

společnost, přední slévárna a obrobna z hliníku, je součástí renomované

nadnárodní společnosti MGG Group. Specializujeme se na výrobu unikátních

hliníkových komponentů, které nacházejí uplatnění především ve zdravotnických

přístrojích, energetice a dopravních systémech. Naše produkty přispívají ke

zlepšení kvality života lidí po celém světě. Pokud hledáte pracovní příležitost

v prostředí, které podporuje růst, proaktivitu a týmovou spolupráci, jste na

správném místě!

Aktuálně

hledáme procesního inženýra pro nově vznikající montážní středisko. Budete mít

možnost působit v nově vznikajícím týmu, který bude zodpovědný za převod

výroby ze zahraničí z mateřské společnosti.

Pokud máte zkušenosti v oblasti

procesního nebo výrobního inženýrství a máte chuť posunout svoji kariéru zase o

kousek dál, tak se nám neváhejte ozvat!

Jaká je

náplň práce na tomto míst
ě? Zavádění a zlepšování výrobních i nevýrobních procesů v oblasti   montáže výrobních elektronických komponentů.

Mezi

hlavní úkoly bude patřit:

  • zavádění výrobních i nevýrobních procesů ve výrobě zaměřené

    na montážní linky a výrobní stroje
  • návrh optimalizačních řešení pro již započaté projekty
  • správa a tvorba výrobní dokumentace
  • zavádění metod štíhlé výroby a nástrojů průmyslového

    inženýrství

Jakého člověka hledáme?

Jako vhodný kandidát byste měl/a

mít:

  • minimálně

    středoškolské vzdělání technického zaměření
  • orientace ve

    výkresové dokumentaci
  • zkušenost s montážemi S ESD
  • komunikativní

    znalost angličtiny
  • manuální zručnost
  • samostatnost,

    zodpovědnost
  • proaktivní přístup
  • vlastnosti

    týmového hráče.

Rádi u nás přivítáme talentované

kolegy, kteří naše cíle přijmou za své a budou naši další budoucnost vytvářet s

námi.

Benefity:

  • jednosměnnou pracovní dobu (6:00 -14:30)
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované závodní stravování
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • příspěvek na dopravu do zaměstnání
  • jazykovou výuku
  • možnost ubytování za cenově výhodných podmínek
  • zvýhodněné telefonní tarify O2
  • věrnostní odměny (dle délky pracovního poměru, …)
  • další zaměstnanecké benefity a výhody (finanční podpora

    volnočasových aktivit z oblasti sportu a kultury, slevy na produkty a služby

    našich obchodních partnerů...)

Kontaktujte nás na tel. č. 778 983 091 nebo využijte formulář níže.

Rádi se s Vámi domluvíme na

osobním setkání.

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 495
338